Zomerkamp 2020 gaat niet door

woensdag 22 april 2020

Het leidingteam van het Zomerkamp Nicolaasparochie heeft besloten om het zomerkamp 2020 te annuleren. De geldende coronacrisis en de maatregelen die ons land hieraan heeft verbonden maken dat wij het als organisatie lastig vinden om voorbereidingen te starten, om nieuwe deelnemers te werven en activiteiten en excursies te plannen. Wij vinden het van groot belang dat het zomerkamp veilig kan plaatsvinden voor zowel de kinderen als ook voor het  leidingteam. Op dit moment kunnen wij dat niet garanderen. 

Maar….niet getreurd! In 2021 gaan we zeker wel op zomerkamp! De kampeerboerderij is al geboekt! We gaan van 17 t/m 24 juli 2021 naar de Willy Hoeve in Bergeijk! Zet ‘m alvast in de agenda!
Vanaf september 2020 start de inschrijving! Check ook de website: www.hetzomerkamp.nl  

Fijne zomer allemaal….en blijf gezond!
Leidingteam Zomerkamp Nicolaasparochie
 

Naar nieuwsoverzicht