Zaterdag 12 september monumentendag

dinsdag 8 september 2020

ZATERDAG 12 SEPTEMBER : EROP UIT!

Zaterdag aanstaande is het weer Open Monumentendag. Deze keer ook weer met veel activiteiten en toch héél anders. Vanwege corona moet u zich vooraf aanmelden om zeker te zijn van een plekje in een monument of van een activiteit, ook in de Nicolaaskerk.

Hoe? Ga naar www.openmonumentendag.nl , zoek op Zoetermeer en neem dan de kaart of de 'tegeltjes'. Klik Nicolaaskerk aan en kies vervolgens de reserveringsknop. Er is tussen 11.00 en ongeveer 16.00 uur een maximaal aantal bezoekers per tijdslot.

Plaatsen die nog over zijn kunnen op zaterdag ingevuld worden, maar registreren ter plekke is nodig, naast de 1,5-meter-regel. En vol is vol!

In de Nicolaaskerk lichten we de schilderingen, glas-in-loodramen en de beelden uit. Uitleg vindt plaats via digitale presentaties, daarna kunt u het ook in het echt van nabij bekijken. Ondertussen spelen organisten op ons grote Johannusorgel.

Dus kom en meldt u aan!

Naar nieuwsoverzicht