Symposium Kerkmuziek/impulsdag 17 september 2022

donderdag 9 juni 2022

Afscheid Louise Hillen

Als afscheidscadeau voor onze Kerkmusicus Louise Hillen biedt de Parochie haar een symposium aan over Kerkmuziek. 
Dit zal plaatsvinden op zaterdag 17 september in de middag. 
 
Tevens grijpen we deze gelegenheid graag aan als impuls(mid)dag voor alle parochianen die zich in de parochie bezighouden met muziek en zang. Zij behoren allen tot de genodigden bij deze middag!! 
 
Ter gelegenheid van haar afscheid wordt aan Louise een symposium aangeboden met als thema “Spiritualiteit van het zingen & beleid Kerkmuziek. Een drietal deskundigen op dit gebied zullen hierover spreken en vanzelfsprekend is er ook inspirerende muziek.

Uitnodigingen om dit symposium bij te wonen zijn inmiddels verzonden. Mocht u geen uitnodiging hebben ontvangen en zou u wel willen deelnemen, stuur dan een mail naarIneke Vooijs. Houdt er echter rekening mee, dat er slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar is. Toegangskaarten worden op volgorde van binnenkomst van de aanmelding verstrekt.

We gaan er een mooie middag van maken; voor Louise en alle (Kerk)muziekliefhebbers. 
 
Nadere informatie volgt voor de zomervakantie. 
 
Commissie symposium/impulsdag
Ad van der Helm
Wietke van Overbeek
Ineke Vooijs

Naar nieuwsoverzicht