Pianist en dirigent Jongerenkoor Praise gezocht

zaterdag 20 juni 2020

Voor een positief eigenwijs koor in onze parochie wordt een enthousiaste dirigent en pianist gezocht. Jongerenkoor Praise zoekt per september 2020 deze aanvulling.
Ben jij:

Dan zijn wij het koor voor jou!

Wij zijn een koor voor jongeren tussen de 15 en 35 jaar en actief in de H.Nicolaasparochie, maar ook daarbuiten. We repeteren elke vrijdagavond in de Doortochtkerk aan de Hekbootkade van 20.30u tot 22.15u (combo vanaf 19.30u). Na de repetitie blijven we vaak hangen aan de bar voor een praatje of een spelletje. Klinkt dit interessant en wil je een keer langskomen bij een repetitie om bij ons te kijken en kennis te maken óf wil je gewoon wat meer informatie? Stuur dan even een mailtje naar praise@jongerenverenigingwesp.nl

Naar nieuwsoverzicht