Oecumenische viering zondag 17 september

woensdag 26 juli 2023

Op zondag 17 september zullen wij als Nicolaasparochie, samen vieren met de gemeenschap van de oude kerk. Dit doen wij door om 10:30u  naar de oude kerk toe te gaan. Voorgangers zullen zijn in deze viering; Dominee Kees Wesdorp, pastoor Ad vd Helm en diaken Ronald van Berkel. In deze viering van Woord en Gebed zullen wij aan het begin van de Vredesweek samen bidden, zingen en luisteren naar het Woord van God. Thema van de viering zal zijn: ‘Wie durft te gaan op de weg van vrede?’

De viering van 11:00u in de Nicolaaskerk komt hierdoor te vervallen. De vieringen van zaterdag avond 19:00u en zondag 09:00u zullen wel gewoon doorgaan. 

Wij hopen velen van u te mogen begroeten in deze Oecumenische viering in de oude kerk.

De livestream van de Oecumenische viering is hier live te volgen.

Aanvang viering 10:30u.

Naar nieuwsoverzicht