Mooie terugblik op de Startzondag 2023

dinsdag 5 september 2023

De startzondag zit er weer op. We zijn klaar voor een mooi nieuw kerkelijk jaar waarin we Jezus willen volgen willen omzien naar elkaar. Het was een inspirerende viering met mooie liederen. Vier parochianen ontvingen de Nicolaaspenning voor hun bijzondere inzet. De parochie ontving een Antonius beeldje van de jongeren van de WJD in Portugal. Daarna was er koffie met allerlei zelfgemaakte lekkernijen in de Kapelaan en werden de talrijke workshops en prestaties goed bezocht. Dank aan iedereen die van deze dag een succes hebben gemaakt.

Nicolaaspenningen 2023

We zijn heel blij met alle vrijwilligers in onze parochie. Iedereen die op zijn of haar manier een steentje bijdraagt. Op de startzondag hebben we aan vier biizondere vrijwilligers de Nicolaaspenning uitgereikt. We zijn zijn dankbaar voor hun jarenlange tomeloze inzet voor onze hele parochie. Nelma van Zanen, Tilly van der Meer, Jan Schuurmans en Diny Schuurmans. Hartelijk dank en van harte gefeliciteerd.

Naar nieuwsoverzicht