Meditatieve dagtochten vanuit de parochie
Vorig jaar is een grote groep uit onze parochie op bedevaart getrokken naar Rome. Het was een prachtige reis; er wordt nog steeds over nagepraat!
Dit jaar willen we opnieuw een programma aanbieden.
1 oktober: Herademen in Egmond
Op deze dag bezoeken we de abdij van Egmond. We volgen de voornaamste gebedsdiensten samen met de gemeenschap. Ook maken we een kleine uitstap naar de zee. Na de avondmaaltijd sluiten we de dag af in de abdij. Deze reis is allereerst bedoeld voor mensen die minder goed ter been zijn. Een rollator, kruk of wandelstok kan mee in de bus. Ook een inklapbare rolstoel kan mee. Helaas kunnen we geen scootmobielen of grote rolstoelen meenemen. Indien u begeleiding nodig hebt, dan is het belangrijk dat u zelf iemand meeneemt die u kan helpen.
De kosten voor deze dag bedragen € 100, - p.p. Hierbij zit alles inbegrepen.
21 oktober: Trektocht op Tiengemeten
We starten om 9.00 uur met de (reguliere) eucharistieviering in onze eigen Nicolaaskerk. Daarna gaan we met de touringcar naar het eiland Tiengemeten, alwaar we een rondwandeling maken. En dat doen we in stilzwijgen; onderweg lezen we het verhaal van Mozes: een verhaal van uittocht, doortocht en intocht. Deze dagtrip vraagt wel om een goede wandelconditie. U dient voor uw eigen lunchpakket te zorgen. Een eenvoudige avondmaaltijd gebruiken we bij thuiskomst in De Kapelaan.
De kosten voor deze dag bedragen € 50,- p.p.
Wilt u deelnemen?
U kunt een mail sturen naar pastor Adri Kortekaas: a.kortekaas@hnpz.nl
U ontvangt dan te zijner tijd een aanmeldformulier.
Uw deelname is pas definitief als u van pastor Kortekaas een bevestiging ontvangt.
Informatieavonden:
voor de reis naar Egmond: 6 augustus van 19.30 – 21.00 uur in De Kapelaan
voor de reis naar Tiengemeten: 20 augustus van 19.30 - 21.00 uur in De Kapelaan
Van harte welkom om samen te reizen, met elkaar stil te zijn, geraakt te worden en natuurlijk.. elkaar te ontmoeten!