Matthe Vermeulen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau

zondag 1 mei 2022

Matthé Vermeulen is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau en kreeg de onderscheiding uitgereikt in het Stadstheater door burgemeester Bezuijen. Van harte gefeliciteerd! Van misdienaar tot hulpkoster en later koster, gebedsleider, vice-voorzitter, penningmeester en nog veel meer. Matthé Vermeulen zet zich al sinds zijn jeugd in voor de Heilige Nicolaasparochie.

Later richtte Matthé zich op de opbouw van de wijkparochie Rokkeveen, de Wijngaard. Ook het Inloophuis in Rokkeveen kan op zijn inzet rekenen, net als de jaarlijkse herdenking bij de watertoren. Hij behoort daarnaast tot de vrijwilligers én bestuursleden van het eerste uur van de Stichting Present Zoetermeer.

Bezuijen benoemde ,,de liefde en de passie om er, vanuit uw geloof, voor anderen te zijn."

Naar nieuwsoverzicht