Lintje Harry van der Goes

maandag 27 april 2020

Met de jaarlijkse lintjesregen is Harry van der Goes benoemd tot lid in de orde van Oranje-Nassau. Harry is al vele jaren actief als vrijwilliger in onze parochie. Zo is hij voorzitter van de Vincentiusvereniging, was hij jarenlang lid van het (voormalige) Doortochtkoor en kerkbeheerder van het vicariaat Doortocht. En ook was hij altijd van de partij als er een actie op touw gezet moest worden, zoals bijvoorbeeld de loterij of veiling ten behoeve van het nieuwe Parochieel Centrum. 

Daarnaast heeft hij nog meer noten op zijn zang. Toneelminnend Zoetermeer kent hem van de Toneelgroep 't Lustrum en ook als bestuurslid van het Zoetermeers Mannenkoor is hij actief. Iedereen kent Harry als iemand met een enorme inzet. Daarom feliciteren parochiebestuur en pastoraal team Harry van harte met deze welverdiende koninklijke onderscheiding.

Pastoor Jaap van der Bie 
Parochiebestuur en Pastoraal team  

Naar nieuwsoverzicht