Kinderkoor van start

maandag 2 oktober 2023

Kinderkoor van start

Op Kerstavond zal het nieuwe kinderkoor van de Nicolaasparochie voor het eerst van zich laten horen. Het is heel fijn dat er weer een mogelijkheid is voor kinderen om samen te kunnen zingen! Alle leerlingen van de basisschool zijn welkom om mee te doen.

Het koor repeteert op projectbasis: je geeft je op voor een viering met twee repetities vooraf (de eerste 1 of 2 weken van tevoren, de tweede vlak voor de viering). Je bent daarmee niet verplicht om aan alle vieringen mee te doen, we hopen natuurlijk dat je wel steeds gaat meedoen.  

De muzikale leiding is in handen van parochianen die hun sporen verdiend hebben met muziek en kinderen: Rosalinde Heidweiller, Caroline Albers en Ellen Koemans.

Kom zingen en neem gezellig een zusje, broertje, vriendje of vriendinnetje mee! Meedoen is gratis.

Informatie over het aanmelden volgt in de volgende nieuwsbrief. Hou alvast rekening met de repetitie voor kerstavond: die zal worden gepland in het weekend van 16 en 17 december.

Naar nieuwsoverzicht