Katholieke jongeren steunen Zoetermeer

dinsdag 28 april 2020

De katholieke jongerengroepen NicolaasJong en R.K. Jongerenvereniging Wesp hebben door middel van spandoeken laten weten dat zij aan iedereen in Zoetermeer denken in deze tijd van Corona. Bij de vijf kerken van de parochie hebben ze vijf verschillende spandoeken gemaakt en opgehangen. Op deze manier willen zij laten zien dat zij aan iedereen denken tijdens de Coronacrisis. Op alle vijf de spandoeken is een andere zin geschilderd, zoals ‘Niet bij elkaar, wel met elkaar’ en ‘Voor alle kanjers die klaarstaan voor een ander’.

Onze jongeren ondernemen vaker bijzondere acties voor zowel ouderen als jongeren. Zo helpen ze soms mee bij de Voedselbank en organiseren ze leuke middagen voor de jeugd. Helaas liggen momenteel de activiteiten een beetje stil. Maar zodra het weer kan, volgt er weer een volle agenda met leuke activiteiten voor alle leeftijden en die vindt je dan terug in de jongerenagenda. Ook mee doen? Check de Jongerenpagina.

Naar nieuwsoverzicht