Geslaagde vrijwilligersdag 2022

woensdag 6 juli 2022

Het was een geslaagde mooie avond voor de vrijwilligers van onze parochie op zaterdag 2 juli. Om 19:00 was er eerst een mooie Eucharistieviering. Meer dan 100 parochianen waren aanwezig op het vrijwilligersfeest. Het was erg gezellig. Pastor Kortekaas had nog een mooi lied gemaakt. Dank aan alle vrijwilligers die onze parochie rijk is!

Samen vormen wij de Nicolaasparochie. Onder het motto “Geloven met hart en handen” geven het Pastoraal Team, het Parochiebestuur en vele andere vrijwilligers gezicht aan onze kerk. Het werk van de vrijwilligers vormt de spil van de parochie. Dankbaarheid is het woord dat het beste past bij dit onderwerp. Iedereen die betrokken is bij de Nicolaasparochie is dankbaar voor het vele werk dat de vrijwilligers verrichten en daarmee ervoor zorgen dat niet alleen de vieringen, maar ook tal van andere zaken naar wens verlopen. Het vrijwilligerswerk voor de parochie is ook dankbaar werk. Een mooie zinvolle tijdbesteding in het belang van onze kerkgemeenschap. Het parochiebestuur, de koren, de lektoren, de misdienaars, de kosters, de mensen van het parochiebureau en alle diverse werkgroepen. Allen worden gevormd door enthousiaste vrijwilligers. Zonder hen zou de parochie niet kunnen draaien. 

Naar nieuwsoverzicht