Geef je op voor Het Zomerkamp

maandag 27 mei 2024

De voorbereidingen voor Het Zomerkamp uit Zoetermeer zijn weer in volle gang. Na het betoverende avontuur vorig jaar in Werkhoven, staat er dit jaar een nieuw spektakel op het programma met het thema "Wie is de kleurenmol". Dit keer heeft de kleurenmol zijn emoties en identiteit verloren doordat vijf ondeugende molletjes zijn kleuren hebben gestolen.

"We hebben een verhaallijn die zowel jonge als oudere kinderen aanspreekt", zegt organisator Wouter. "Het wordt een week vol spanning, waarbij we de gestolen kleuren van de kleurenmol terugbrengen en de identiteit van de molletjes ontrafelen."

Van 13 tot 20 juli 2024 kunnen kinderen van 6 tot 16 jaar nieuwe vrienden maken en zelfvertrouwen opbouwen. Gelegen in de bossen van Apeldoorn biedt Het Woldhuis de perfecte achtergrond voor ontdekking en plezier.

Wil je mee? Kijk op de website en schrijf je in voor het avontuur van je leven! 

We begrijpen dat de kosten een uitdaging kunnen zijn voor sommige gezinnen. Neem contact met ons op als u meer informatie over mogelijke ondersteuning wilt hebben. 

Naar nieuwsoverzicht