Feest van de Geest

maandag 2 oktober 2023

Oproep aan kunstenaars

Tussen Hemelvaart en Pinksteren 2024 wordt na enkele jaren weer het Feest van de Geest georganiseerd. Het Feest van de Geest is een laagdrempelige tentoonstelling in verschillende kerken in Zoetermeer, waaronder de Nicolaaskerk en De Wijngaard. Plaatselijke kunstenaars krijgen de gelegenheid om nieuw werk (en ook ander eigen werk) te laten zien rondom een bepaald thema, dat geïnspireerd is op de pinkstergedachte. Het thema van dit jaar is: Troost.

De organisatie van het evenement is nu op zoek naar kunstenaars, die enige affiniteit hebben met kerk en geloof, en die aan de tentoonstelling mee willen werken.
Op de website van het Feest van de Geest vindt u hierover meer informatie en ook over de wijze waarop u zich kunt aanmelden.

U wordt verzocht zich voor 7 oktober aan te melden. 

Naar nieuwsoverzicht