Een nieuwe website!

woensdag 1 april 2020

Op 1 april 2020 heeft de Nicolaasparochie een nieuwe website gekregen. Eindelijk kan de website bekeken worden op een tablet of smartphone en is de parochie weer up-to-date. We zijn er met recht trots op. Het heeft verfrissende nieuwe foto's (gemaakt o.a. door fotograaf Mike van Bemmelen), een heldere vieringenagenda en activiteitenagenda en er is genoeg ruimte voor nieuws en actualiteit. De website is gebouwd door Fluxility en wordt gevoed en onderhouden door vrijwilligers. De basis is er, maar hij is nog niet helemaal klaar. De komende maanden zal er nog meer informatie volgen over o.a. de Nicolaaspenning. 

Heeft u een tip, suggestie voor de website of de activiteitenagenda? Laat het ons weten!
Mailt u deze dan naar Ankie Kamphuis, via alk@hnpz.nl.

 

 

Naar nieuwsoverzicht