De crèche gaat weer beginnen

donderdag 31 maart 2022

Iedere eerste zondag van de maand tijdens de viering van 11.00 uur is er crèche in de vernieuwde achterkamer van het parochiebureau.

De kinderen kunnen voorafgaand aan de viering worden gebracht en worden opgevangen door meerdere enthousiaste leidsters. De crèche is bedoeld voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Zondag 3 april tijdens de Eucharistieviering om 11 uur is de eerstvolgende crèche. Van harte welkom en wat fijn om weer met het hele gezin naar de vieringen te komen.

Naast de eerste zondag van de maand zal er ook crèche zijn bij de Eerste Heilige Communievieringen en Vormselviering.

U herkent de vieringen met crèche aan dit logo zoals vermeld bij vieringen in de vieringenagenda op de website en in de digitale nieuwsbrief.

Naar nieuwsoverzicht