Blijf dit doen viering - 2 juli

donderdag 15 juni 2023

Op zondag 2 juli om 11.00 uur komen alle kinderen die afgelopen mei hun eerste communie hebben gedaan weer bij elkaar voor deze speciale ‘Blijf-dit-doen-viering’. De viering is speciaal gericht op kinderen. Daarmee zijn naast de communicanten ook alle andere kinderen van harte uitgenodigd naar deze viering te komen.

Voor alle kinderen houden wij voorin de kerk een plekje vrij om alles goed te kunnen volgen. Tijdens de viering zullen alle kinderen worden uitgenodigd een bijdrage aan de voedselbank geven in de vorm van een concreet product dat wat langer houdbaar is. Gewoon iets van de wekelijkse boodschappen als het maar langer houdbaar is.

Kom je ook?

In deze viering zingen de communicanten de hun bekende liedjes. Een mooie kans om nog een keer enthousiast samen te zingen.

Voor de allerkleinsten is er crèche in het Parochiebureau.
 

Naar nieuwsoverzicht