Belangrijke Corona update 11 november

donderdag 11 november 2021

Nieuwe corona maatregelen

De Nederlandse bisschoppen hebben deze week aangegeven om een aantal coronamaatregelen die eerder al golden opnieuw per direct toe te passen in de R.-K. Kerk. 

Gelovigen wordt gevraagd tijdens vieringen en andere kerkelijke bijeenkomsten anderhalve meter afstand te houden en een mondkapje te dragen wanneer zij zich verplaatsen in de kerk. Daarnaast blijven de basisregels gelden op het gebied van hygiëne, ventilatie en thuisblijven bij klachten. Voorlopig blijft volkszang nog toegestaan en mogen ook koren blijven zingen maar ook op 1,5 meter afstand. Al deze maatregelen zijn ook in onze parochie van kracht.

Weekend 13/14 november

Voor komend weekend 13/14 november betekent dit het volgende:
Viering van zaterdag 13 november 19:00 – toegankelijk voor alle parochianen (max 120 mensen)
Viering van zondag 14 november 9:00 – toegankelijk voor alle parochianen (max 120 mensen)
Viering van zondag 14 november 11:00 – alleen toegankelijk voor genodigden Eerste. H. Communie 

Reserveren

Vanaf het weekend van 20/21 november zullen we weer volgens de bekende manier het reserveringssysteem invoeren voor het bijwonen van de weeekendvieringen. Dit is nodig om niet het maximale aantal van 120 plekken in de Nicolaaskerk te overschrijden. Reserveren kan weer op de volgende manieren:

•    Bellen naar het parochiebureau: Maandag en Donderdag van 10:00 – 12:00 uur via 079 - 316 30 44
•    Via website: https://meevieren.nl/nicolaasparochiezoetermeer/ 6 dagen voor elke viering komt de mogelijkheid tot reserveren online.

Weekend 20/21 november

Voor het weekend 20/21 november betekent dit het volgende:
Viering van zaterdag 20 november 19:00 – toegankelijk met reserveren 
Viering van zondag 21 november 9:00 – toegankelelijk met reserveren.
Viering van zondag 21 november 11:00 – alleen toegankelijk voor genodigden 1. H. Communie 

1. H. Communievieringen thuis meevieren

Komt u dus niet naar de vieringen van 11:00 op zondag deze twee weekenden vanwege de 1.H. Communie. Zo geven we de families gelegenheid wel bij deze feestelijke gebeurtenis te zijn. Beide 1.H. Communievieringen kunnen gevolgd worden via de Kerkomroep of Livestream: https://www.youtube.com/channel/UCSUsnLJgnVWvIOsvRPYbTtw
U kunt natuurlijk wel gebruik maken van de vieringen op de zaterdag avond of zondag ochtend 9:00 zolang er plaats is.

We beseffen ons dat we opnieuw een beroep doen op de bereidwilligheid van alle betrokkenen in onze parochie. We hopen en bidden dat een gezamenlijke inspanning de beoogde effecten zal hebben ten behoeve van de gezondheid van alle mensen en met name de meest kwetsbare mensen in onze samenleving. Dank voor uw begrip en medewerking.

Pastoraal Team en Parochiebestuur 
H. Nicolaasparochie


Zie ook hele brief van de Nederlandse Bisschoppen hier

Naar nieuwsoverzicht