Verhuizing van Koffietent en Perron 28


Per 1 april 2018 zal het gebouw aan de Maasstroom 28 niet meer gebruikt worden door Perron28. De koffietent van het Nicolaasproject zal, samen met Perron 28, verhuizen naar de ontmoetingsruimte van Middin, aan de Schiebroekstraat 1 in Oosterheem. Perron 28 gaat dan Perron 1 heten. 

Daar zullen wij u, voor het eerst op woensdag 11 april om 10.15 uur, ontvangen voor een bakje koffie of thee. En natuurlijk voor een goed gesprek of creatieve activiteiten. Middin is vlakbij de halte Willem Dreeslaan van lijn 4 van de Randstadrail.

Koffietent in Oosterheem en in Buytenwegh

Iedere 2 weken organiseren vrijwilligers van de parochie samen met vrijwilligers van de protestantse gemeente 'Koffietent' zowel in Oosterheem als in Buytenwegh (bij Bus63). Er is pastoraal spreekuur en soms zijn er workshops. Voor actuele informatie over eventuele activiteiten kunt u de agenda raadplegen. U kunt ook kijken op Perron28 of Halte2717

Graag tot ziens in de koffietent!

 

Perron 1 nw adres.png

Routebeschrijving


Als u op de plattegrond klikt gaat u naar Google maps en kunt u uw route bepalen.