Kerst Inn Zoetermeer 2017

kerstinn.jpgMaandag 25 december, 16.00-21.00 uur
't Centrum (Achter de Pelgrimskerk), Frans Halsstraat 1, Zoetermeer

Toegang gratis, u komt langs als u zin heeft, opgeven niet nodig. Iedereen is welkom, oud, jong, alleen of met meer. Leuk en spannend om juist met Kerst allerlei mensen tegen te komen en het samen gezellig te maken.

We rekenen op 80 tot 100 bezoekers. Veel 50+. Maar ook jonge kinderen, voor hen staan de spelletjes al klaar.

Er is muziek, een kerstverhaal, een spel en zang. Natuurlijk wordt de inwendige mens niet vergeten, want op een feestdag krijgt die graag wat extra aandacht. Als een warme sfeer in het teken van kerst iets voor u is, kom dan langs. U bent van harte welkom.

Voor vragen over de Kerst Inn bel 079-3212231 of 06-19571128

De Kerst Inn wordt georganiseerd door de H.Nicolaasparochie en de Protestantse Gemeente Zoetermeer.