Lezing Erik Borgman: 'Waar blijft de kerk'erik_borgman-nw2-620x330.jpg

15 mei 2017


Maandagavond 15 mei 2017 geeft Erik Borgman, lekendominicaan en schrijver van het boek 'Waar blijft de kerk', een lezing over vernoemde uitgave.

In tijden dat er krimp en kramp is, laat Borgman een ander geluid horen. Hij gaat terug naar waar het in de kerk echt om moet gaan! Een gemeenschap te zijn van Gods aanwezigheid. Luisterend naar de tekenen van de tijd. Ontmoeting met elkaar en met God. Met de eucharistie als fundament. Een verzamelplaats van mensen waar je iets wilt vinden, maar ook gevonden wilt worden. Kortom, waarom we niet kunnen ophouden om kerk te zijn....

Het belooft een interactieve avond te worden. Zeer aan te bevelen!

De avond begint om 20.00 uur en vindt plaats in Parochieel Centrum 'De Kapelaan', Nicolaasplein 2.

Aanmelding is niet nodig, maar mag wel via info@hnpz.nl.


Iedereen is van harte welkom!